Doplnky k dreveným eurooknám

Máte drevené eurookná a potrebujete doplkny? Vyberte si z našej kompletnej ponuky doplnkov

  • vonkajšie parapety zn.GUTMANN z eloxovaného hliníka
  • vnútorné parapety z prírodného dreva (SMREK, BUK) – vo farbe okien,z drevotriesky alebo plastu s fóliou
  • sieťky proti hmyzu s rámikmi s eloxovaného hliníka
  • interiérové žalúzie ISO DESIGN a EURO 2000 celotieniace

Vonkajšie parapety hliníkové

Vonkajšie parapety sú vyrobené z ohýbaného hliníkového profilu hrúbky 1,0 - 2,0 mm, ktorý je povrchovo upravený eloxáciou alebo striekaním vo farbách RAL. K parapetným doskám dodávame plastové a hliníkové krytky, ktoré sa osádzajú na konce parapetov a skrutky so zafarbenými hlavičkami na montáž parapetov.

eurookná parapety

K parapetom dodávame aj rôzne príslušenstvo, ako hliníkové prechodové spojky, hliníkové rohové spojky a hliníkové bočné krytky. Sú určené pre jednoduchú a rýchlu montáž s maximálnym využitím dĺžky parapetného plechu.

eurookná parapety-vzorky

Vnútorné parapety STADARD

Ponúkame Vám univerzálne parapety s výhodnou cenou. Parapety sú povrchovo upravené dekoračným a protiťahovým laminátom, ktorý zaručuje štandardnú kvalitu. K parapetným doskám dodávame plastové krytky v troch farebných prevedeniach, ktoré sa osádzajú na ich konce, prípadne podľa požiadavky konce parapetov zažehľujeme laminačnou páskou vo farbe dekoru.

Sieťky proti hmyzu

Trápia vás v lete komáre a podobný hmyz? Máme pre Vás najideálnejšie riešenie pre vaše eurookná - siete proti hmyzu.

Siete rozdeľujeme na:

  • pevné,
  • rolovacie,
  • sieťkové dvere.

Naša firma si vo všeobecnosti kladie vysoké nároky na kvalitu používaných materiálov. Ponúkame aj sieťoviny, ktoré odrážajú až 60 % slnečného tepla a svetla. Sieťovina je vyrobená z poplastovaného skleného vlákna. Výhodou je, že aj pri otvorenom eurookne Vám v letnom období sieťovina tieni, pričom Vám ponúka výbornú viditeľnosť a súčasne zabraňuje nežiaducim pohľadom z vonku. Tieto výrobky je možné vhodne kombinovať aj s inými výrobkami od našej firmy. Dokážeme vyrobiť sieťky na atypické eurookná, ako napríklad šikminy, oblúky, kruhy, šikmé oblúky.

Žalúzie ISSO design - retiazkové

Žalúzie ISSO design predstavujú najmodernejší trend vo vývoji horizontálnych žalúzií. Ich primárnymi vlastnosťami je ich moderný design, ľahká montáž a spoľahlivosť. Ide o systém ovládania žalúzií retiazkou. Je možnosť výberu zo širokej škály farebných prevedení (aj imitácia dreva). Tieto žalúzie sú štandartne dodávané v celotieniacom prevedení, ktoré minimalizujú prestup svetla a zaisťujú lepšie súkromie.

žalúzie na eurookná

Žalúzie EURO 2000 - paličkové

Ide o systém ovládania žalúzií paličkou. Tiež je tu možnosť výberu zo širokej škály farebných prevedení (aj imitácia dreva). Tieto žalúzie sú štandartne dodávané v celotieniacom prevedení, ktoré taktiež minimalizujú prestup svetla a taktiež zaisťujú lepšie súkromie.


>> Potrebujete doplnky na vaše eurookná? Kontaktujte nás

Člen združenia

Sme členom združenia SLOVENERGOokno, ktoré presadzuje hlavne energeticky úsporné okná a dvere.

Eurookna SlovEnergookno

Drevohliníkové okná

Drevohliníkové okná - výhoda dreva a sila hliníka

Vnútri krása dreva, vonku extrémne odolná ochrana proti vplyvom počasia, to sú hlavné prednosti, vďaka ktorým drevohliníkové okná prevyšujú ostatné typy okien. Nie je teda divu, že obľuba drevohliníkových okien stále rastie.

Jedinečný vzhľad drevohliníkových okien a množstvo ďalších výhod.

Eurookná NR kontakty

DREVAR
Dolné Obdokovce 603
951 02 okres Nitra

Tel: +421 37 787 62 93
Fax: +421 37 787 62 93
Mobil: +421 905 405 505

kontakt na eurookná...

Zaujímavé linky

Okrem Nitry nájdete eurookna, dvere a ostatné produkty firmy DREVAR v Západoslovenskom regióne

Eurookná NR nájdete aj na..

YouTube Facebook

Ako sa hľadajú eurookná?

eurookna eurookná Nitra eurookno drevené okná eurookien www eurookná drevené eurookná NR drevene eurookna drevohliníkové okná DUOMAX eurookna sk eurookna cena drevene okno drevené okno vyroba eurookien eurookná cenník drevené okna drevene euro okna drevohliníkové okná