HOT LINE

Tel: +421 37 787 62 93
Fax: +421 37 787 62 93
Mobil: +421 905 405 505

Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás...

Pravidelné Ošetrovanie drevených okien a vchodových dverí povrchovo upravených lakmi ADLER

Napriek výbornej odolnosti povrchovej úpravy voči poveternostným vplyvom je potrebné okná a vchodové dvere pravidelne ošetrovať. Na ošetrovanie eurookien a dverí používajte len prostriedky ADLER Fensterpflegeset (sada na ošetrovanie okien). Sada pozostáva z ADLER Top - Cleaner a ADLER Top - Finish a dvoch čistiacich tkanín.

ADLER Top – Cleaner

Systém starostlivosti o drevené eurookná a dvere povrchovo upravené lazúrovacími a krycími lakmi na báze aktívne čistiacej substancie. ADLER Top – Cleaner naniesť tkaninou na čistenie na lakované drevené časti. Silne priľnutá špina sa dá odstrániť teplou čistou vodou. Na čistú a suchú plochu naniesť rovnomerne s tkaninou na čistenie ADLER – Top Finish. Tkaninu na čistenie po použití premyť teplou vodou a mydlom. Teplota spracovania a objektová teplota: nie menej ako + 10 °C Výdatnosť: cca 20 m2 / l

ADLER Top – Finish

osetrovacia sada na eurookná adler

Systém starostlivosti o drevené eurookná a dvere povrchovo upravené lazúrovacími a krycími lakmi na báze vybraných živíc. ADLER Top – Finish uzatvára mikroskopické trhliny a póry lakového filmu, povrchom dodáva hodvábny lesk. V prípade potreby je možné povrchy bezproblémovo prelakovať. ADLER Top – Finish predlžuje intervaly renovácie, ak sa prípravkom ošetrujú drevené okná a vchodové dvere dvakrát za rok. Prípravok nie je vhodný na odstránenie už vyskytujúcich sa škôd na laku, napr. krupobitím. V tom prípade kontaktujte prosím najbližšieho ADLER technika. Spracovanie: ADLER Top – Finish pred použitím pretrepať a rovnomerne naniesť tkaninou na čistenie alebo ADLER Special Tools čistiacim vankúšikom (extra príslušenstvo) na suchý, ADLER Top – Cleanerom pripravený povrch . Čistiacu tkaninu, resp. ADLER Special Tools čistiaci vankúšik po použití premyť teplou vodou a mydlom. Čas sušenia: po cca 1 hod. je povrch nelepivý Teplota spracovania a objektová teplota: nie menej ako + 10 °C Výdatnosť: cca 20 m2 / l

Pozrite si video ako správne ošetrovať drevené eurookná

Dôležité Upozornenia

Prípravok nie je vhodný na odstránenie už vyskytujúcich sa škôd na laku, napr. krupobitím. V tom prípade kontaktujte prosím najbližšieho ADLER technika.

Použitie iných prípravkov a následný vznik škôd na lakovom filme nie je dôvodom na reklamáciu.

Dôvodom na reklamáciu taktiež nie sú zmeny farby, a zmeny podmienené zvláštnosťami dreva (výtok živice ...).

V prípade akýchkoľvek nejasností kontaktujte prosím Vášho výrobcu vchodových dverí resp. okien.

Set na ošetrovanie a údržbu drevených okien

Systém starostlivosti o drevené eurookná a dvere povrchovo upravené lazúrovacími a krycími lakmi na báze aktívne čistiacej substancie a vybraných živíc. Predlžuje trvanlivosť vodou riediteľných lakov a lazúr. Intervaly renovácie sa zreteľne predĺžia pri nanesení prípravku na celé okno resp. dvere dvakrát za rok. Uzatvára mikroskopické trhliny a póry lakového filmu na exteriérovom a interiérovom povrchu. Prípravkom sa dosahuje hodvábny lesk povrchov.

V prípade potreby

V prípade potreby je možné povrchy bezproblémovo prelakovať. Prípravok nie je vhodný na odstránenie už vyskytujúcich sa škôd na laku, napr. krupobitím. V tom prípade kontaktujte prosím najbližšieho ADLER technika.

Člen združenia

Sme členom združenia SLOVENERGOokno, ktoré presadzuje hlavne energeticky úsporné okná a dvere.

Eurookna SlovEnergookno

Drevohliníkové okná

Drevohliníkové okná - výhoda dreva a sila hliníka

Vnútri krása dreva, vonku extrémne odolná ochrana proti vplyvom počasia, to sú hlavné prednosti, vďaka ktorým drevohliníkové okná prevyšujú ostatné typy okien. Nie je teda divu, že obľuba drevohliníkových okien stále rastie.

Jedinečný vzhľad drevohliníkových okien a množstvo ďalších výhod.

Eurookná NR kontakty

DREVAR
Dolné Obdokovce 603
951 02 okres Nitra

Tel: +421 37 787 62 93
Fax: +421 37 787 62 93
Mobil: +421 905 405 505

kontakt na eurookná...

Zaujímavé linky

Okrem Nitry nájdete eurookna, dvere a ostatné produkty firmy DREVAR v Západoslovenskom regióne

Eurookná NR nájdete aj na..

YouTube Facebook

Ako sa hľadajú eurookná?

eurookna eurookná Nitra eurookno drevené okná eurookien www eurookná drevené eurookná NR drevene eurookna drevohliníkové okná DUOMAX eurookna sk eurookna cena drevene okno drevené okno vyroba eurookien eurookná cenník drevené okna drevene euro okna drevohliníkové okná