HOT LINE

Tel: +421 37 787 62 93
Fax: +421 37 787 62 93
Mobil: +421 905 405 505

Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás...

Máte otázku? odpovieme - Eurookná Nitra - Eurookná NR

Čo je vlastne drevené okno?

Základným materiálom je drevený eurohranol zlepený z troch alebo štyroch lamiel z bezchybného radiálneho reziva, čo je zárukou tvarustálosti a kvalitnej povrchovej úpravy vyrábaných okien a dverí.

Aké sklá sa používajú pri výrobe drevených okien?

Naše drevené okná sa zasklievajú izolačnými dvoj a trojsklami od najlepšieho Slovenského výrobcu – NITRASKLO a.s.. Pomocou týchto skiel sa zabezpečí vysoká úspora pri vykurovaní objektov

Aké kovania sa používajú na drevené okná?

Štandardom je celoobvodové kovanie zn. MACO, ktoré umožňuje ovládanie pomocou jednej kľučky: otvárať, sklápať, mikrovetranie (okno je odtesnené a tým je umožnená stála výmena vzduchu v miestnosti).

Ako sa zabezpečuje dostatočná tesnosť drevených okien?

Do drevených okien sú osadené 3 zapustené tesnenia zn. DEVENTER, ktoré zabezpečujú dokonalú škárovú neprievzdušnosť (2 ks sú viditeľné na okennom krídle, 1 ks je pod zasklievacou lištou).

Aká technológia sa používa pri výrobe eurookien?

Výroba eurookien prebieha na okennom centre WINDOR 20 (počítačom riadený stroj), čím sa zabezpečí vysoká pevnosť čapov a dokonalé opracovanie povrchu materiálu.

Ako sa vykonáva montáž okien?

K montáži našich výrobkov pristupujeme s mimoriadnou dôlednosťou, lebo len vhodne namontované eurookná môžu plniť svoje funkcie, preto to môžu vykonávať len riadne vyškolení pracovníci.

Čo vyjadruje energetický štítok?

Profesijné združenie SLOVENERGOokno s garanciou objektívneho hodnotenia kolektívom odborníkov Stavebnej fakulty STU v Bratislave navrhol systém hodnotenia okien na uspokojenie požiadavky možnosti jednoduchého porovnania okien a dverí.

Aké sú energeticky úsporné okná?

Medzi energeticky úsporné okná a dvere patria tie výrobky, ktoré spĺňajú aj najprísnejšie požiadavky stavebníkov a investorov na znižovanie tepelných strát cez výplne otvorov.

Ako sa ošetrujú drevené eurookná?

K eliminácii poveternostných vplyvov (UV žiarenie, striedanie teplôt a vlhkosti a pod.) sa používa ošetrovacia politúra TOP FINISCH. Je to biela tekutina, ktorá sa z vonkajšej strany handričkou nanáša na očistené okná. Odporúčame to vykonať 2x do roka (jar, jeseň). Ošetrovaním sa zachová krásny vzhľad okien a zvýši sa ich životnosť.

Prečo drevené eurookná?

Drevo je stále „in“.

Skúsenosti overené generáciami potvrdzujú, že drevu sa oplatí dôverovať. Drevo má pre človeka výnimočné vlastnosti.

Ako si vybrať dodávateľa?

Vyberte si firmu pre tie správne Eurookná:

Člen združenia

Sme členom združenia SLOVENERGOokno, ktoré presadzuje hlavne energeticky úsporné okná a dvere.

Eurookna SlovEnergookno

Drevohliníkové okná

Drevohliníkové okná - výhoda dreva a sila hliníka

Vnútri krása dreva, vonku extrémne odolná ochrana proti vplyvom počasia, to sú hlavné prednosti, vďaka ktorým drevohliníkové okná prevyšujú ostatné typy okien. Nie je teda divu, že obľuba drevohliníkových okien stále rastie.

Jedinečný vzhľad drevohliníkových okien a množstvo ďalších výhod.

Eurookná NR kontakty

DREVAR
Dolné Obdokovce 603
951 02 okres Nitra

Tel: +421 37 787 62 93
Fax: +421 37 787 62 93
Mobil: +421 905 405 505

kontakt na eurookná...

Zaujímavé linky

Okrem Nitry nájdete eurookna, dvere a ostatné produkty firmy DREVAR v Západoslovenskom regióne

Eurookná NR nájdete aj na..

YouTube Facebook

Ako sa hľadajú eurookná?

eurookna eurookná Nitra eurookno drevené okná eurookien www eurookná drevené eurookná NR drevene eurookna drevohliníkové okná DUOMAX eurookna sk eurookna cena drevene okno drevené okno vyroba eurookien eurookná cenník drevené okna drevene euro okna drevohliníkové okná