Záhradná architektúra (altánky, pergoly), detské ihriská

Okrem hlavných výrobkov a služieb sa zaoberáme výrobou záhradnej architektúry ako sú: altánky, pergoly a detské ihriská.

altánky

Drevené stavby sú dnes v záhrade veľmi populárne, medzi tie najžiadanejšie patria práve pergoly a altánky. Každý náš výrobok je vyrábaný priamo na mieru, podľa predstáv zákazníka.

Drevené altánky

Altánky vo vašej záhrade vám poslúžia nielen k odpočinku, ale tiež aj k posedeniu s priateľmi, grilovaniu, usporiadaniu rodinných osláv a v letných časoch sa z nich stáva centrum diania. Altánky sú väčšinou zastrešené, čím ponúkajú využitie aj počas daždivého počasia.

Drevené pergoly

Pergoly sú určené k vytvoreniu pohodlného a príjemného posedenia, nič však nebráni ich využitiu pre parkovanie auta alebo uloženiu iných predmetov. Obvykle mávajú pergoly strechu, samozrejme nie je to podmienka. Namiesto strechy sa pergoly nechávajú obrásť ťahavými rastlinami.

Atypické detské ihriská

detské ihriská

Drevo je jedinečným tvarovateľným materiálom, ktoré nám v interiéroch aj exteriéroch vytvára zdraviu neškodné podmienky. Preto pre výrobu detských ihrísk používame drevo ako hlavnú surovinu.
Bezpečnosť detí je prvoradá, preto sa pridržiavame platných technologických a bezpečnostných noriem. Na výrobu ihrísk a hojdačiek používame najmä mäkké drevo, ktoré je vhodnejšie pre detské ihriská. Ponúkame vám kvalitné detské ihriská rôznych veľkostí aj cenových kategórií.

>> Pozrite si fotogalériu detských ihrísk

Parkové lavičky a smetné koše

Okrem väčších výrobkov záhradnej architektúry ponúkame našim klientom aj výrobu parkových lavičiek a smetných košov.

>> Pre viac informácií nás kontaktujte

Člen združenia

Sme členom združenia SLOVENERGOokno, ktoré presadzuje hlavne energeticky úsporné okná a dvere.

Eurookna SlovEnergookno

Drevohliníkové okná

Drevohliníkové okná - výhoda dreva a sila hliníka

Vnútri krása dreva, vonku extrémne odolná ochrana proti vplyvom počasia, to sú hlavné prednosti, vďaka ktorým drevohliníkové okná prevyšujú ostatné typy okien. Nie je teda divu, že obľuba drevohliníkových okien stále rastie.

Jedinečný vzhľad drevohliníkových okien a množstvo ďalších výhod.

Eurookná NR kontakty

DREVAR
Dolné Obdokovce 603
951 02 okres Nitra

Tel: +421 37 787 62 93
Fax: +421 37 787 62 93
Mobil: +421 905 405 505

kontakt na eurookná...

Zaujímavé linky

Okrem Nitry nájdete eurookna, dvere a ostatné produkty firmy DREVAR v Západoslovenskom regióne

Eurookná NR nájdete aj na..

YouTube Facebook

Ako sa hľadajú eurookná?

eurookna eurookná Nitra eurookno drevené okná eurookien www eurookná drevené eurookná NR drevene eurookna drevohliníkové okná DUOMAX eurookna sk eurookna cena drevene okno drevené okno vyroba eurookien eurookná cenník drevené okna drevene euro okna drevohliníkové okná